ARNAVUTKÖY WEB TASARIM

ARNAVUTKÖY WEB TASARIMI YAPAN FİRMA

Arnavutköy doğasıyla olsun, kurumsal yapısıyla olsun bir çok bölgeye örnek olmaya aday ilçelerimizden biridir. Firmamızın fiyat politikalarını karşılaştırarak araştırma yapabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre iyi olmakla birlikte hosting, domain, ssl gibi ürünleri de ilk yıl ücretsiz vermektedir.

 

Bugün baktığımızda hosting, domain ve ssl maliyeti 500 tl yi bulmaktadır. Bu sadece net giderdir firma olarak üzerine kazanç fiyatımızı eklediğimizde en az 750 tl lik bir rakam çıkmaktadır. Biz bu fiyatı ilk yıl size hediye olarak verip profesyonel alt yapı yazılımı ile web sitenizin içerikleri, görsellerini ve hızını en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

 

Arnavutköy çevresi ve bölgesinde aktif faaliyet gösteren firmamız yaklaşık 10 senelik bir geçmişi vardır. Yoğun talep ve istek üzerine web tasarımı sektörüne giriş yapan firmamız öncesinde ERP Yazılımları, CRM Yazılımları, Takip ve otomasyon yazılımlarıyla uğraşmış piyasa da işini doğru yapan firmaların azlığından dolayı firmamız web tasarımı yapan firmalar arasına girmiştir.

 

Firma politikamız gereği müşterilerimize yapamayacağımız hiç bir işi yapıyoruz ve yaparız şeklinde konuşup işi almak gibi bir niyetimiz yoktur. Yapabildiğimiz işi alır, yapamayacağımız işi kesinlikle almayız. Firmamız yoğun ise yeni müşterilerimize şu tarihten sonra yapabiliriz şeklinde dürüst ve şeffaf oluruz. Aksini iddaa etmeyiz kimseyide rezil etme gibi bir niyetimiz yoktur.

 

Arnavutköyde web tasarımı yapan bir firma olarak işimizi ciddiye alırız. Basit gören ve aceleci müşterilerden uzak dururuz. Web tasarımı yapmak ciddi bir iş olup, telif hakkı vb. konularda devlet tarafında da ciddi yaptırımları olan önemli ve ciddi bir sektördür. Basit'e aldığımız ufacık bir olay size çok büyük sonuçlar doğuracaktır.